Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych
do Publicznego Przedszkola Nr 3 im.
„Bajkowe Zacisze” w Nowym Tomyślu
na rok szkolny 2017/2018
Na podstawie art. 158 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe
( Dz. U. z 2016 r. poz.59 ) Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem
Nr 3/2017 Dyrektora Publicznego Przedszkola Nr 3 „Bajkowe Zacisze”
z dnia 6 marca 2017r. po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym
1. Przyjęła na rok szkolny 2017/2018 w oparciu
o pierwszy wybór placówki niżej wymienionych kandydatów:
6 -latki
1) Pajchrowski Michał
5-latki
2) Andrzejewska Emilia
3) Bąkowska Nicola Julia
4) Bobrowski Mateusz
5) Kaniewska Julia
6) Mały Stanisław
7) Wencka Oliwia Karolina
4 -latki
8) Antkowiak Oskar
9) Bąkowska Liliana
10) Ceglarek Maksymilian
11) Dorocinkowska Nina
12) Gendera Anastazja
13) Grześkowiak Franciszek Piotr
14) Kaczmarek Filip
15) Łukaszyk Aleks
16) Manyś Oliwier
17) Matysiak Paulina
18) Rozynek Daria
19) Piosik Zuzanna
20) Smaruń Adrian
21) Tomczak Nadia
3 -latki
22) Bambecki Wojciech
23) Bąkowska Julia
24) Beyer Hanna
25) Ceyza Lena
26) Chęcik Hanna
27) Dorocinkowska Klara
28) Dziewiałtowska-Gintowt Iga
29) Gawron Jędrzej
30) Gostyński Tymon
31) Grzybowski Mateusz
32) Jędrzejczak Jan
33) Kaniewska Lena
34) Kuchta Stanisław
35) Pawelczak Nadia
36) Piotrowska Liliana
37) Puchalski Wojciech
38) Róż Franciszek Mateusz
39) Szałek Antonina Barbara
40) Świergiel Wiktor
41) Świtała Bogna
42) Wnuk Barbara
43) Wróbel Mateusz
2. Nie przyjęła z pierwszego wyboru na rok szkolny 2017/2018
niżej wymienionych kandydatów:
5-latki
1) Pańczak Hanna
2) Szofer Mikołaj
3) Tomys Patrycja Magdalena
4) Waśkowicz Julia
5) Wojtkiewicz Julia
4 -latki
6)Adamski Jakub
7) Agaciak Martyna
8) Andryszczyk Nadia Karolina
9) Bartkowiak Oskar
10) Brzeziński Adam
11) Cebernik Adam
12) Czekała Wiktoria
13) Dziudzia Oliwia
14) Flak Kalina
15) Jandy Mateusz Stanisław
16) Janecki Nikodem
17) Jędrzejak Zofia
18) JędrzejewskaWiktoria
19) Juszczak Kacper
20) Kańduła Zofia
21) Kasperczak Maja Matylda
22) Kuraś Zofia
23) Małycha Majka
24) Łukaszewski Artur
25) Ordowski Tomasz
26) Pióro Maciej
27) Sobieska Julia
28) Sosiński Mikołaj Ryszard
29) Szofer Zuzanna
30) Wieczorek Kamil
31) Wilk Maria
32) Wróbel Daria
3-latki
33) Andryszczyk Wiktoria
34) Anioł Wojciech
35) Bendera Mateusz
36) Beyga Bartosz
37) Burkiewicz Kacper
38) Chudy Oskar
39) Flieger Mateusz Jacek
40) Gogola Karol
41) Jędrzejczak Jan
42) Jankowska Janina Maria
43) Jurgas Zofia
44) Knor Zofia Joanna
45) Kroma Maja
46) Krupecki Ignacy
47) Kulak Amelia Ewa
48) Michalak Miron Marcin
49) Nowak Maciej
50) Piec Aleksander
51) Pióro Antonia
52) Pyliński Aleksander
53) Raczkowiak Lena
54) Skrzypczak Aleksandra
55) Sobczak Tobiasz
56) Stasik Franciszek Krzysztof
57) Siedlerski Oliwier
58) Tomaszewski Filip
59) Wachońska Liliana
60) Wesołek Hanna
61) Wittchen Antoni
Powyższa lista sporządzona jest w porządku alfabetycznym
3. Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia wynosiła 36 pkt.
4. Po zakończonym postępowaniu rekrutacyjnym Przedszkole nie posiada wolnych miejsc.
Jednocześnie podajemy możliwość przyjęcia dziecka na wolne miejsca w innych publicznym przedszkolu
1. Tomys Patrycja Magdalena - Przedszkole Nr 4
2. Adamski Jakub – Przedszkole Nr 2
3. Agaciak Martyna Przedszkole Nr 2
4. Andryszczyk Nadia Karolina – Przedszkole Nr 2
5. Czekała Wiktoria – Przedszkole Nr 2
6. Dziudzia Oliwia – Przedszkole Nr 2
7. Flak Kalina – Przedszkole Nr 2
8. Jandy Mateusz Stanisław – Przedszkole Nr 4
9. Jędrzejewska Wiktoria – Przedszkole Nr 2
10. Juszczak Kacper – Przedszkole Nr 4
11. Kasperczak Maja Matylda – Przedszkole Nr 4
12. Ordowski Tomasz – Przedszkole Nr 2
13. Pióro Maciej – Przedszkole Nr 2
14. Sobieska Julia – Przedszkole Nr 2
15. Szofer Zuzanna – Przedszkole Nr 2
16. Andryszczyk Wiktoria – Przedszkole N 2
17. Anioł Wojciech – Przedszkole Nr 5
18. Beyga Bartosz – Przedszkole Nr 2
19. Flieger Mateusz Jacek – Przedszkole Nr 2
20. Krupecki Ignacy – Przedszkole Nr 2
21. Piec Aleksander – Przedszkole Nr 2
22. Skrzypczak Aleksandra – Przedszkole Nr 2
23. Siedlerski Oliwier – Przedszkole Nr 2
24. Tomaszewski Filip – Przedszkole Nr 4
25. Wesołek Hanna – Przedszkole Nr 2
26. Wittchen Antoni- Przedszkole Nr 2
27. Pańczak Hanna – Przedszkole Nr 2
28. Szofer Mikołaj – Przedszkole Nr 2
29. Waśkowicz Julia – Przedszkole Nr 2
30. Wojtkiewicz Julia – Przedszkole Nr 2
31. Jurgas Zofia – Przedszkole Nr 2
32. Knor Zofia – Przedszkole Nr 2
33. Kroma Maja – Przedszkole Nr 2
34. Kulak Amelia – Przedszkole Nr 2
35. Burkiewicz Kacper – Przedszkole Nr 2
36. Cebernik Adam – Przedszkole Nr 2
3. Data podania do publicznej wiadomości listy: 4 maja 2017r.